מהם המשאבים הנדרשים לתפעול הפעילות האינטרנטית? התשובה לכך אינה פשוטה ותלוייה בסוג והיקף הפעילות האינטרנטית שאתם מתכננים. האם יש צורך בבסיסי נתונים מורכבים? האם המידע שיאוחסן בבסיסי הנתונים הינו מידע רגיש, ובעל ערך רב? האם אתם מוכנים לספוג תקופות של שעות או ימים בהן שירותי הרשת שלכם לא יהיו זמינים? האם אתם רוצים לאפשר ללקוחות שלכם לצפות בנתוני החשבון שלהם אצלכם? האם ברצונכם לבנות אתר לקניות מקוונות? מהם הצרכים של הפעילות מבחינת אבטחת מידע?

התשובות לשאלות אילו יכתיבו מן הסתם את טווח הפתרונות האפשריים לשאלה היכן לארח את האתר האינטרנט שלכם, או את הפעילות האינטרנטית של הארגון שלכם. כמובן שאפיון נכון ומדורג של הפעילות יאפשר לכם להסתפק בפתרונות בעלות כספית סבירה ביחס לנפח הפעילות הצפוי.

לעיתים קרובות אנו נשאלים על ידי לקוחותינו אשר רק מתחילים את צעדיהם הראשונים בתחום כיצד ניתן לקצץ בהוצאות עבור אירוח האתר שלהם. במהלך השנים האחרונות התפתחה תעשיית אירוח האתרים באופן מרשים. ניתן היום לרכוש בארה"ב שטח איחסון של 1000 MB בעלות של 10 דולר לחודש. במקביל התפתחה תעשיית משנה של חברות קטנות הרוכשות שטח דיסק אצל ספקים אילו ומוכרות אותו הלאה ללקוחות הקצה שלהן. חברות אחרות מציבות שרתים משלהן אצל ספקי האינטרנט בארץ ובחו"ל ומציעות אף הן שירותי אירוח במחירים סבירים.

 

סמיוטיקה בחרה בדרך מיוחדת בה שירותי האירוח ללקוחותיה ניתנים על ידי חברת נטוויז'ן אך על גבי שרתים יעודיים לסמיוטיקה התואמים את שיטות הפיתוח והעבודה שלנו.

לסמיוטיקה שני מסלולי אירוח בנטוויז'ן בעלות של החל מ- 7 דולר לחודש - האחד בשרתים הייעודים של סמיוטיקה בחוות השרתים בנטוויז'ן והשני בשירותי האירוח השיתופיים של החברה. בשני המסלולים החיובים עבור שירותי האירוח, שירותי הניטור הגיבוי והתחזוקה מבוצעים על ידי הצוות המסור של נטוויז'ן.

אנחנו ממליצים ללקוחותינו לרכז את כל ה"משאבים האינטרנטיים" שלהם אצל ספק שרותים אינטרנטיים (ISP) אחד, ועדיף שיהיה גם המוביל בתחום.

סמיוטיקה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חברת נטוויז'ן. במשך השנים גילינו קשב רב בחברה זו הן לצרכים שלנו והן לצרכים של לקוחותינו. ריכוז כל השרותים אצל ספק אחד מאפשר לכם ב"סך הכל" להגיע למחיר סביר בהחלט ולזכות ברמת שירות אמינה ואיכותית מסביב לשעון. יותר מכך כאשר יתעורר הצורך בהרחבה ובהוספת שירותים במהלך הזמן תוכלו למצוא מענה מיידי לצרכים שלכם.

בחרנו בנטוויז'ן בגלל הביצועים, בגלל רוחב הפס והזמינות, בגלל השירותים המתקדמים החוסכים רכישה של תוכנות יעודיות ושירותי הערך המוסף המקדמים את האתרים, והכי חשוב: בגלל הצוות, הנסיון והשירות


© כל הזכויות שמורות: סמיוטיקה    ספרים - זה כל הסיפור, בקרו אותנו ב: ספרים חדשים - ובספרים - כתב עת,
רמקולים, זכות הילד לכבוד, יאנוש קורצ'אק, Tom nifker,