רגע לפני שאתם מדפיסים את כרטיס הביקור של העסק שלכם, בין אם זו הפעם הראשונה ובין אם זו הפעם השנייה אנחנו מזמינים אותכם לעצור לרגע. האם יש לכם כתובת דואר אלקטרוני המכילה את שם העסק שלכם? האם יש לכם כתובת לאתר אינטרנט שאליו תוכלו להפנות את הלקוחות שלכם?

"סמיוטיקה אקספרס" הוא סל שירותים שאנו מציעים לעסקים בתחילת הדרך ולעסקים המבקשים ל"התרענן". הסל כולל הקמת אתר אינטרנט בסיסי שיעודכן באופן רציף על ידינו, עיצוב ובחירת קו גרפי שישמש אותכם בכרטיס הביקור שלכם, באתר האינטרנט, בפלייר שתוכלו להדפיס לעצמכם, ובנייר המכתבים שלכם. כמו כן נפיק עבורכם את הדפסת כרטיסי הביקור, החשבוניות נייר המכתבים והפליירים.

תהליך העיצוב הגרפי לדפוס, וההדפסה עצמה מתבצעים על ידי שותפי הפעולה שלנו, מנסיוננו למדנו שיש לתאם כבר בראשית הדרך את הפעילות בכל הערוצים, אנחנו רוצים לחסוך לכם את הריצות וההתלבטויות.

אינכם חייבים לרכוש את כל השירותים -
אתם קובעים מה הכי נחוץ לכם בכל שלב, אנחנו נשמח לייעץ.

אם עדיין לא גבשתם את התכנים של אתר האינטרנט שלכם, נסייע לכם ואף נכתוב לכם את הטקסטים השיווקיים. אנו מבטיחים לא להשתמש במילים כמו - "זהות אירגונית", זהות תאגידית", "עיצוב ובניית תדמית" ו"מיתוג" כמובן. לא כי אנחנו לא מאמינים במושגים הללו, אלא משום שאנחנו רוצים להציע לכם שרות טוב ואמין ובמחיר מתקבל על הדעת.

עסקים חדשים עוברים לעיתים שינויים מהירים בתמהיל המוצרים שלהם, בסוגי הפעילות, ובקהל הלקוחות המתחדש שלהם. שינויים אלו חייבים לבוא לידי ביטוי בערוצי ההפצה, אחרת לא ימומשו ולא יצליחו. יש לנו את הסבלנות ואנחנו מוכנים לעבור אתכם את הלבטים של גיבוש המסרים השיווקיים שלכם בדפוס ובאינטרנט.

אנחנו מזמינים אותכם להצטרף לשורת לקוחותינו - ולעלות על מסלול האקספרס שלנו, "אקספרס" - כי לא עוצרים בדרך, את המהירות קובעים ביחד.


© כל הזכויות שמורות: סמיוטיקה    ספרים - זה כל הסיפור, בקרו אותנו ב: ספרים חדשים - ובספרים - כתב עת,
רמקולים, זכות הילד לכבוד, יאנוש קורצ'אק, Tom nifker,